Прочиствач - шмиргелист на отливки

ММ Механикс е водеща фирма в производството на детайли, възли и продукти за индустриални клиенти. В нашето производство предлагаме гъвкави. цялостни завършени решения с безкомпромисно качество. Както държим на качеството на произвежданата продукция, така ценим и качеството в отношенията, както с клиентите, така и в отношенията към нашите служители. Във връзка с увеличаването на обема на работа фирмата набира персонал на позиция "Шлосер - шмиргелист на отливки"

1.Отговорности свързани с позицията:

  • Обработване и почистване на отливки от алуминий.
  • Извършва обработка с пневматична пила и виброшлайф.
  • Изпилва детайли.
  • Отстранява деформации
  • Изпълнява и други задачи, възложени му във връзка с изпълняваната работа.

2.Изисквания към Вашия профил:

  • Образование-средно
  • Трудов опит – предимство
  • Готовност и желание за обучение.
  • Внимание към детайлите-прецизност и ориентация към високо качество на работа..
  • Работа в екип. 3.Ние ви предлагаме:
  • Въвеждащо практическо обучение спрямо предишния ви опит.
  • Висок стандарт на оборудване.
  • Условия на работа в среда на позитивно отношение.
  • Лични предпазни средства и облекло.
  • Постоянен трудов договор.
  • Социален пакет- ваучери за храна.
  • Организиран транспорт.
  • Изрядно заплащане и трудово-правни взаимоотношения.