Обява Класик

Шлайфист- Механична обработка

ММ Механикс е водеща фирма в производството на детайли, възли и продукти за индустриални клиенти. В нашето производство предлагаме гъвкави. цялостни завършени решения с безкомпромисно качество. Както държим на качеството на произвежданата продукция, така ценим и качеството в отношенията, както с клиентите, така и в отношенията към нашите служители. Във връзка с увеличаването на обема на работа фирмата набира персонал на позиция "Шлайфист"

1.Отговорности свързани с позицията:

  • Настройва и работи с машини за шлайфане.
  • Обработване на детайли с шлифовъчни машини,
  • Работа с измервателни инструменти.
  • Изпълнява и други задачи, възложени му във връзка с изпълняваната работа.
  1. Изисквания към Вашия профил:
    • Образование-средно
    • Трудов опит – предимство
    • Готовност и желание за обучение в областта на работата.
    • Внимание към детайлите-прецизност и ориентация към високо качество на работа.
    • Добри технически познания и умения
    • Работа в екип

3.Ние ви предлагаме:

  • Въвеждащо практическо обучение спрямо предишния ви опит.
  • Висок стандарт на оборудване.
  • Условия на работа в среда на позитивно отношение.
  • Лични предпазни средства и облекло.
  • Постоянен трудов договор
  • Социален пакет- ваучери за храна.
  • Организиран транспорт
  • Изрядно заплащане и трудово-правни взаимоотношения.