Обява Класик

Технолог на леене на алуминий под високо налягане

ММ Механикс е водеща фирма в производството на детайли, възли и продукти за индустриални клиенти. В нашето производство предлагаме гъвкави. цялостни завършени решения с безкомпромисно качество. Както държим на качеството на произвежданата продукция, така ценим и качеството в отношенията, както с клиентите, така и в отношенията към нашите служители. Във връзка с увеличаването на обема на работа фирмата набира персонал на позиция 'Технолог на леене на алуминий под високо налягане"

1.Отговорности свързани с позицията:

  • Отговаря за технологичното обезпечаване на производствения процес на леене.
  • Отговаря за спазването на изискванията на нормативните актове, стандарти и качествени характеристики на производството.
  • Изпълнява възлаганата работа в изискуемото количество и качество.
  • Анализира леярски дефекти при допуснати такива и дава решения.
  • Извършва анализ и дава отчет за постигнатите производствени резултати.

1.Изисквания към Вашия профил:

  • Образование: средно или висше техническо в сферата на металообработване.
  • Компютърна грамотност.
  • Технологични знания за процеса на леене на метали.
  • Познаване на всички материали, използвани в леярското производство.
  • Добро познаване на здравословните и безопасни и условия на труд, противопожарната безопасност и опазването на околната среда.
  • Умения за работа в екип при спазване на стандарт на качество и производствени норми.

3.Ние ви предлагаме:

  • Въвеждащо практическо обучение.
  • Висок стандарт на оборудване.
  • Лични предпазни средства и облекло.
  • Постоянен трудов договор.
  • Социален пакет- ваучери за храна.
  • Организиран транспорт.
  • Бонуси за постигнати резултата.
  • Изрядно заплащане и трудово-правни взаимоотношения.