Обява Премиум

Главен експерт/Експерт Дирекция Наука Производство и Технологии

Ние търсим да присъединим към своя екип амбициозен и мотивиран професионалист за длъжността „Главен Експерт/ Експерт НПТ" в „Дирекция Наука, Производство и Технологии“.

Основни отговорности:

  • Участва в изграждането на стратегия за разработване и трансфер на лекарствени продукти
  • Изготвяне на GAP анализ, относно технологичната част, във връзка с трансфер на продукт
  • Проверява (и при необходимост изготвя) всички необходими документи, които се изготвят в утвърдените формати за Дирекция Наука, Производство и Технологии
  • Координира всички необходими дейности за провеждане на трансфер, като за целта провежда необходимата комуникация с всички засегнати звена: Иницииране на контрол на промените, координира изготвянето на всички необходими документи, заявяване на суровини и допълнително оборудване
  • Участва активно в срещи и комуникации, както вътрешни за завода в Дупница, така и международни
  • Лидерства отклонения и участва в разследвания при получаване на резултати извън спецификацията, както на наблюдаваните партиди по време на производство, така и в срока на годност
  • Да познава ICH изискванията за разработка, трансфер и валидиране на процеси и познава специфичните регулаторни изисквания.

Изисквания:

  • Образование – висше – магистър по химия, биология, фармация, или подходящо за позицията
  • Професионален опит- Не по-малко от 5 години трудов стаж в производството на лекарства
  • Професионален опит- Не по-малко от 2 години трудов стаж на други позиции в Дирекция Наука, Производство и Технологии

Допълнителна квалификация , обучения и опит:

  • Много добри компютърни умения – MS Office
  • Много добро владеене на английски език – писмено и говоримо
  • Умения за използване на статистически програми и извършването на статистически анализи
  • Познаване в детайли на всички GMP и ERP системи: TrackWise, Glorya, SAP, PasX
  • Участие във срещи, както вътрешни, така и с други производствени бази
  • Възможност за работа на сменен режим, при провеждане на дейности на територията на ИПМ
  • Познаване в детайли на принципите на работа на всички съоръжения на територията на ИПМ. За предимство ще се счита познаването на оборудването в пилотното производство на MS&T

Ние предлагаме:

  • Диференцирано ниво на заплащане и кариерно позициониране в зависимост от професионалните компетенции и опит

  • Специфично обучение, съобразено с отговорностите на длъжността

  • Съвременна работна среда, апаратура и оборудване на световно ниво

  • Дългосрочна заетост и възможности за кариерно развитие

  • Допълнителни придобивки – месечна сума за храна, допълнително здравно осигуряване, карта за спорт и др.

  • Осигурен транспорт за работещите от гр. София, Благоевград, Кюстендил, Перник, Сапарева баня или възможност за релокация в Дупница

  • Ако проявявате интерес към тази позиция и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Документите ще се разглеждат при условията на поверителност в съответствие с правилата за защита на личните данни.*