Обява Премиум

Вътрешен Търговец

Ди Ес Смит България е част от голямото семейство на DS Smith, с екип от повече от 28 500 служители в цял свят, представено в 37 държави. Ди Ес Смит България обединява две от дивизиите в групата - производство на опаковки от велпапе и производство на 100% рециклирани хартии.

DS Smith предлага голямо разнообразие от възможности за кариерно развитие. Ние имаме за цел да привличаме, задържаме и мотивираме добри хора, давайки им силата да реализират своя потенциал. Изграждаме култура на амбиция и отговорност и даваме шанс на всеки да се почувства изцяло в съответствие с нашите основни ценности - да бъдем загрижени, надеждни, отзивчиви, упорити и да поставяме предизвикателства. Тези ценности ни ръководят във вземането на решения и оформят политиките и практиките в Компанията, повлиявайки едновременно индивидуалното поведение и културата на цялата организация.

Ние сме различни, защото разбираме възможността опаковките да играят важна роля в един променящ се свят. Нашата Цел е да помагаме на нашите клиенти да откликват на променящите се навици за пазаруване с устойчивите опаковъчни решения, от които обществото се нуждае.

Ако имате желание да научите нови неща, да станете част от амбициозен и мотивиран екип, да инвестирате част от себе си в мечтата си да бъдете успешни, не се колебайте да кандидатствате за обявената свободна позиция.

Вашите Отговорности:

  • Обслужване на клиенти по техни запитвания с уточняване на всички детайли включително набавяне на липсващи данни и проверка на налични такива
  • Приемане, обработка, проследяване на клиентски поръчки
  • Проследяване спазването на договорените срокове за плащане и експедиране на готова продукция
  • Осигуряване на спазването на договорените складови наличности на клиентите
  • Проследява спазването на договореностите с клиентите на база договор, споразумения, официална кореспонденция
  • Поддържане в добър вид клиентските досиета, както и цялата кореспонденция с клиенти
  • Постоянна комуникация с клиенти и колеги: писмена и по телефона
  • Работа с ESP система
  • Осигуряване на максимална удовлетвореност на клиентите
  • Поддържането на обема продажби на поверените му клиенти
  • Добра екипна комуникация и информираност
  • Изпълняване длъжностните задължения, спазвайки утвърдените в предприятието правила за здравословни и безопасни условия на труд
  • Спазване на вътрешно фирмените заповеди, цели, задачи

Нашите Изисквания:

  • Комуникативност
  • Коректност по отношение на конфиденциална информация
  • Концентрация и организираност
  • Компютърна грамотност
  • Завършено висше образование
  • Английски език на работно ниво
  • Опит на подобна позиция е предимство

Ние Ви предлагаме:

  • Дългосрочна възможност за работа в успешна и устойчива глобална компания
  • Атрактивно възнаграждение
  • Възможност за работа и растеж в мултинационална среда
  • Атрактивен пакет социални придобивки
  • Модерно оборудвани и комфортни офиси
  • Медицинска застраховка с Generali
  • Ваучери за храна
  • Осигурен обяд
  • Работно място: гр. Пазарджик, кв. Главиница
  • Работно време: 8:00 -16:30 от Понеделник до Петък
  • Постоянен трудов договор със срок на изпитване 6 месеца

Предварително одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

В случай, че проявявате интерес, ще очакваме вашата автобиография (CV).