Обява Премиум

Технически ръководител - Жилищно строителство

В HRS вярваме, че правилната работа може да промени живота на човек, а правилният човек може да промени бизнеса. Ние сме отдадени да свързваме нашите кандидати с подходящата работа за тях.

В момента работим с една от най-бързо развиващите се компании в сферата на жилищното строителство на територията на гр. София. Техните проекти стават все повече и все по-големи по мащаб поради което, търсим да назначим специалист на позиция:

Технически ръководител на обект

Отговорности:

  • Отговаря за цялостното познаване и управлени на поверения обект;
  • Извършва работната организация и разпределение на наличния кадрови ресурс (строителни бригади, подизпълнителни групи) и строителната механизация;
  • Проследява за изпълнението на СМР в различните му етапи и извършване на ежедневен мониторинг за качеството на изпълнение;
  • Делегира задачи и следи за тяхното изпълнение и дава своевременна обратна връзка при нужда от корекция;
  • Отговоря за спазване на трудовата дисциплина, здравословните и безопасни условия на труд в рамките на поверения му обект.

Компанията предлага:

  • Трудов договор - при пълни осигуровки;
  • Отрично стартово възнаграждение;
  • Служебен автомобил съборазен с работните му нужди;
  • Служебен телефон и лаптоп;
  • Карта за спорт;
  • Допълнителни бонуси при завършване в срок на поверените му обекти;
  • Работа в екип от професионалисти и условия за перфектна работна обстановка;
  • Дългосрочност и сигурност в трудовите правоотношения.

Изисквания:

  • Средно/висше образование в сферата;
  • Минимум 3 години опит като обектов/технически ръководител;
  • Опит в ръководенето на строителни бригади и подизпълнителни групи;
  • Организационни и ръководни умения;
  • Добро познаване и боравене с чертежи на AutoCAD;
  • Организираност и възможност за спазване на срокове;
  • Свидетелство за управление на МПС – Б кат.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.