Обява Премиум

ШОФЬОР НА ЛЕК ТОВАРЕН АВТОМОБИЛ ЗА ГРАД СОФИЯ /СКЛАД ЗА ДИРЕКТНА ДИСТРИБУЦИЯ/

Търсим мотивиран и отговорен кандидат за позиция:

ШОФЬОР НА ЛЕК ТОВАРЕН АВТОМОБИЛ В СКЛАД ЗА ДИРЕКТНА ДИСТРИБУЦИЯ / ЗА ГРАД СОФИЯ/

Отговорности:

  • Осъществява разнос на клиентски заявки по зададен маршрут за град София
  • Проверява състоянието и техническата изправност на товарния автомобил преди започване на работа с оглед безопасността на движението му;
  • Товарене и разтоварване на клиентската заявка;
  • Работа с касов апарат, събиране на плащания и отчет на документи;
  • Полага грижа за поддържане в добро състояние на поверената му техника и за нормалното функциониране на моторното превозно средство;

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Завършено средно образование;
  • Свидетелство за управление на МПС, предимство с кат.С
  • Опит като шофьор на товарен автомобил е задължителен;
  • Опит в работата с пари и документи;
  • Опит в сферата на бързооборотни стоки се счита за предимство.

Какво предлагаме:

  • Работа в утвърдена международна компания;
  • Конкурентно възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
  • Обучение и професионално развитие;
  • Работа на трудов договор;
  • 5 дневна работна седмица, 8 часов работен ден. -Социални придобивки

Местоработата се намира в склад за директна дистрибуция на Софийски околовръстен път 491, до Челопешко шосе.

Всички кандидатури ще бъдат прегледани в пълна конфиденциалност. За да кандидатствате е необходимо да изпратите актуална автобиография.