Оператор в производство

"ЕС ПИ ОДИТ" ЕООД е лицензиран посредник за намиране на работа в България и чужбина.

За наш доверен клиент, водеща, международна, производствена компания, работеща в сектора на хранително вкусовата промишленост, търсим:

Вашите задължения:

  • Подготвяте и зареждате производствената линия за работа;
  • Контролирате, спазвате и изпълнявате всички стандарти за производство на линията;
  • Извършвате настройки и пренастройки на производствената линия;
  • При проблеми с производствените машини правите диагностика и предприемате необходимите действия за отстраняването им;
  • Взимате участие в дейностите по превантивна,текуща и годишна поддръжка на машините.

Изисквания:

  • Средно техническо образование;
  • Много добра техническа грамотност;
  • Готовност за работа на сменен режим (8-часови смени), по установен график;
  • Умения за работа в екип.

Работодателят предлага:

  • Отлични условия на труд и заплащане;
  • Социални придобивки и бонуси;
  • Поемане на пътни разходи до работното място за втора смяна в рамките на града;
  • Работно време на три смени по 8 часа на график.

Очакваме кандидатурите Ви! Ако искате да станете част от бързоразвиващ се и динамичен екип, моля, кандидатствайте с Вашата актуална автобиография.

Всички кандидатури разглеждаме конфиденциално! Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Вашите лични данни ще съхраняваме и обработваме с цел подбор за тази или друга позиция за срок от 6 месеца, освен ако Вие изрично не изявите Вашето несъгласие.

„ЕС ПИ ОДИТ“ ЕООД е регистриран посредник за подбор на персонал с лиценз № 3009/ 22.04.2020г