Обява Премиум

Regulatory Compliance Assistant

Dynamic Talent Management е динамична и бързоразвиваща се компания, специализирана в аутсорснат HR. Ние се стремим да удовлетворим нуждите както на нашите клиенти, така и на кандидатите, като Ви подкрепяме в адаптацията и развитието Ви на работното място.

За нуждите на наш партньор, българска компания за натурална козметика, търсим Regulatory Compliance Assistant, който да се присъедини към техния екип и да поеме ключова роля в управлението на документацията и спазването на законовите изисквания за козметични продукти.

Ако имате опит с козметични продукти, внимание към детайлите и отлични организационни умения, тази позиция е за Вас.

Отговорности:

  • Дневна оперативна дейност: Водене, следене, актуализация и превод на цялостната документация за козметични продукти (досие, доклад, Q&Q, MF, CPNP, SDS, COA и др.).
  • Закони и регламенти: Следене и проучване на изискванията за козметични продукти, етикетиране и пакетиране. Осигуряване на съответствие с маркетингови и козметични претенции.
  • Регистрация и сертификация: Проучване и изготвяне на необходимата документация за локални и международни пазари. Регистрация на търговски марки.
  • Износ: Изготвяне на документи за износ в съответствие с международните изисквания.
  • Нерегулярни проекти: Подбор и проучване на съставки и доставчици на суровини и опаковки.
  • Допълнителни дейности: Сертифициране на продукти (NATURAL, ORGANIC, CRUELTY FREE, VEGAN), участие в конкурси и организация на лабораторни тестове.

Изисквания:

  • Предишен опит с козметични продукти;
  • Свободно владеене на английски език – писмено и говоримо;
  • Внимание към детайлите, наблюдателност и пунктуалност;
  • Отлични комуникационни умения – краткост, яснота и систематичност;
  • Логическа мисъл и умение за приоритизиране на проекти;
  • Висока степен на самоорганизация и проактивно планиране;
  • Познания и опит в създаването на процеси и процедури ще бъдат предимство;
  • Умение за бързо и адекватно решаване на проблеми.

Компанията предлага:

  • Развитие в креативна и вдъхновяваща среда
  • Работа в подкрепящ екип от професионалисти
  • Конкурентно възнаграждение
  • Работа в модерен офис на комуникативно място
  • Възможност за дългосрочно професионално развитие в иновативна компания, която се стреми към съвършенство и грижа.
  • Ако сте готови да се присъедините към вдъхновяващ екип, заедно с който да допринесете за успеха на компанията и в същото време да бъдете развивани и подкрепени, то ще очакваме Вашето CV.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Компанията притежава Лиценз за посредническа дейност по наемане на персонал, издаден от Министерство на труда и социалната политика №3417/13.10.2022