Обява Класик

Административен и офис асистент

Повече от 15 години Изи Консулт e доверен партньор в предоствянето на персонализирани решения за подбор и управление на персонал. Стремежът ни да бъдем близо до всички участници в процесите и да отговорим на индивидуалните нужди на всеки клиент ни подтикна да изградим национално и международно присъствие с офиси в София, Пловдив, Варна, Бургас, Шумен и Франкфурт.

За наши, утвърдени клиенти, търсим мотивирани и организирани професионалисти за ролята на Административен и офис асистент.

Целта на позицията е да осигури ефективното функциониране на офиса, да поддържа първокласно обслужване на гостите и служителите, както и да улесни административните процеси.

Отговорности:

  • Посрещане и насочване на гости;
  • Отговаряне на телефонни обаждания и управление на входяща и изходяща кореспонденция;
  • Комуникация с доставчици на офис консумативи, както и фирми за почистване и поддръжка на офиса;
  • Извършването на различни видове административни задачи;

Изисквания:

  • Отлична компютърна грамотност – MS Office /Word, Excel, Power Point/,
  • ERP;
  • Отлични комуникационни и организационни умения;
  • Способност за работа в екип и поддържане на поверителност;
  • Предишен опит в ролята на административен асистент / офис мениджър ще се счита за предимство;
  • Английски език на работно ниво ще се счита за предимство;
  • Висше образование;

Ние предлагаме:

  • Отлично възнаграждение;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Ваучери за храна;
  • Паркинг за лични автомобили за всички служители;
  • Личностно и професионално развитие в областта;
  • Възможности за развитие във фирмената йерархия;

Ще се свържем с одобрените по документи кандидати за организиране на допълнителни срещи. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Consultant / Administrative / Specialist / Office Assistant / Office Manager

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017г.