Обява Премиум

Експерт Мониторинг в звено Физическа сигурност

ПроКредит Банк (България) ЕАД търси да назначи отговорен служител на позиция Експерт Мониторинг в звено Физическа сигурност.

Отговорности:

  • Охрана чрез видеонаблюдение;
  • Работа със софтуер за видеонаблюдение и системи за сигурност.

Основни изисквания:

  • Работа с компютър - програми за видеонаблюдение, MS Office;
  • Концентрация при извършване на видеонаблюдение;
  • Добра комуникация и работа в екип;
  • Завършено средно образование;
  • Владеенето на английски език е предимство.

Предложение:

  • Работно време от 8:30ч. до 17:30ч.;
  • Коректни условия на труд и заплащане;
  • Професионална работна атмосфера в млад екип;
  • Установени правила и процедури на работа.

Само одобрените по документи (CV и мотивационно писмо) кандидати ще бъдат поканени за участие в следващите етапи от процеса на подбор.

Вашата автобиография ще бъде разглеждана при стриктна конфиденциалност и спазване на законовите изисквания за защита на личните данни.