Обява Премиум про

Специалист ТРЗ

От 20 години Изи Консулт e доверен партньор в предоставянето на персонализирани решения за подбор и управление на персонал. Стремежът ни да бъдем близо до всички участници в процесите и да отговорим на индивидуалните нужди на всеки клиент ни подтикна да изградим национално и международно присъствие с офиси в София, Пловдив, Варна, Бургас, Шумен, и Франкфурт.

За един от нашите партньори, търсим Специалист ТРЗ, който да се присъедини към екипа им.

Основни изисквания към кандидатите:

  • Икономическо образование - минимална степен бакалавър.
  • Минимум три години работа в областта на заплащането на труда.
  • Познаване на трудовото, данъчно и осигурително законодателство.
  • Компютърна грамотност – владеене и използване на компютърна техника в рамките на Microsoft Office с ползване на Интернет и специализиран софтуер за работни заплати.
  • Аналитично мислене и проучвателни умения;
  • Способност за разпределяне на времето и планиране при работа с крайни срокове.

Предимства:

  • Умения за работа със ERP система – SAP;
  • Предишен опит със сумирано отчитане на работното време.

Личностни качества:

  • Дискретност;
  • Работа в екип;
  • Комуникативност;
  • Способност за реална преценка на обстоятелствата;
  • Инициативност и иновативност;
  • Адаптивност при стресови ситуации.

Задължения и отговорности на длъжността:

  • Обработва първичната трудова документация и изготвя ведомости за заплати и авансови ведомости, начислява суми за социални разходи на персонала, извършва начисления и удръжки свързани с КСО, ЗЗО, ЗДДФЛ;
  • Обработване и съхраняване на данни за трудовия стаж на служителите;
  • Осигурява дейността с НАП, НОИ и обслужващите банки за безкасово изплащане на трудовите възнагражденията и удръжките на персонала (застрахователни и пенсионни дружества и др.);
  • Изготвяне на всички документи, свързани с назначаване, промяна и прекратяване на трудовите правоотношения.

Компанията предлага:

  • Дългосрочна работа в утвърдена компания с високи ценности и стандарти;
  • Възможности за професионална реализация;
  • Отлични условия на труд и приятна работна атмосфера;
  • Мотивиращо възнаграждение;
  • Медицинска здравна застраховка и други социални придобивки.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте и ни изпратете Ваша актуална автобиография.

Нашите услуги са напълно безплатни за кандидатите.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.