Обява Класик

Търговски представител

За наш клиент, утвърдена дистрибуторска фирма в гр. София, набираме мотивирани и сериозни кандидати на позиция: Търговски представител

Какви ще бъдат задълженията Ви:

  • извършване на посещения на клиенти на фирмата в поверения район;
  • увеличаване на клиентската мрежа;
  • промотиране и налагане на нови продукти.
  • Какви са условията на позицията:

  • *Постоянна работа, трудов договор;
  • Добро възнаграждение: 2200 – 2500 лв нето;
  • Допълнителни бонуси при постигнати цели;
  • Работно време от понеделник до петък;
  • Служебен автомобил;
  • Служебен телефон;
  • Работа в динамичен и добър екип;
  • Работа в стабилна и утвърдена компания.
  • Какви са изискванията:

  • Средно или висше образование;
  • Предишен опит на такава или сходна позиция – сериозно предимство;
  • Предишен опит в работа с хранителни стоки – предимство;
  • Компютърна грамотност;
  • Добри организационни и комуникативни способности;
  • Шофьорска книжка – кат. B.

Ако желаете да кандидатствате, изпратете ни Ваше CV, като използвате бутона по-долу! Ще се свържем само с предварително одобрените кандидати.

Телефон за връзка с нас: 0887 40 40 75

Всички кандидатури се разглеждат при пълна конфиденциалност и единствено за целите на подбора. Дейността ни се основава на удостоверение № 2911 от 06.11.2019 г., издаден от Агенцията по заетостта.

Нашите услуги са напълно безплатни за търсещите работа! Без такси и комисионни!

Удостоверение за трудово посредничество в България и чужбина N:2911 и N:2963 от Министерството на труда и социалната политика.