Обява Класик

Мениджър външнотърговски отдел

Повече от 15 години Изи Консулт e доверен партньор в предоствянето на персонализирани решения за подбор и управление на персонал. Стремежът ни да бъдем близо до всички участници в процесите и да отговорим на индивидуалните нужди на всеки клиент ни подтикна да изградим национално и международно присъствие с офиси в София, Пловдив, Варна, Бургас, Шумен и Франкфурт.

За наш, утвърден клиент, търсим опитен и организиран професионалист за ролята на Мениджър външнотърговски отдел.

ОТГОВОРНОСТИ:

  • Прилага търговската политика на компанията;
  • Изгражда и поддържа дългосрочни търговски взаимоотношения с настоящи и бъдещи клиенти на компанията;
  • Разширява клиентската мрежа, популяризира стоките на фирмата;
  • Изготвя оферти;
  • Изготвя анализи, справки и отчети за дейността си;
  • Уточнява, организира и контролира заявките на клиентите;
  • Постига поставените търговски цели и обеми продажби;
  • Ръководи екип;
  • Участие в специализирани изложения в чужбина;
  • Готовност за командировки в чужбина.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

  • Висше образование;
  • Опит на подобна позиция минимум 3г;
  • Отличен английски език - писмено и говоримо, владеенето на втори език е предимство.
  • Желание за работа и развитие в сферата на търговската дейност;
  • Отлични комуникативни и презентационни умения;
  • Отговорност, инициативност, организираност и умения за работа в екип;
  • Активен шофьор с валидна шофьорска книжка;
  • Добра компютърна грамотност – ERP, Microsoft office.

ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Пълно работно време от 09:00-17:30 (Без събота и неделя);
  • Мотивиращо възнаграждение;
  • Бонусна система за допълнително възнаграждение всеки месец;
  • Допълнително здравно осигуряване с опция за включване на семейни членове;
  • Ваучери за храна;
  • Паркинг за лични автомобили за всички служители
  • Служебен транспорт, телефон, лаптоп;
  • Работа в динамична среда с екип от позитивни и инициативни хора;
  • Възможности за развитие във фирмената йерархия.

Ще се свържем с одобрените по документи кандидати за организиране на допълнителни срещи. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017г.