Обява Премиум

Брокер на недвижими имоти

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световен лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси в повече от 60 страни по света.

За наш доверен партньор, търсим да назначим: Брокер на недвижими имоти

Основни отговорности:

  • Осъществяване на огледи и срещи с клиенти.
  • Преговори за условия по сделки и сключване на договори.
  • Поддържане на дългосрочни отношения с клиентите.
  • Анализ на пазара и предлагане на подходящи имоти според нуждите на клиентите.

Изисквания:

  • Минимум 2 години опит като брокер на недвижими имоти.
  • Отлични комуникативни и преговорни умения.
  • Познания за местния пазар на недвижими имоти.
  • Умение за работа в динамична среда и самостоятелно управление на задачите.
  • Свидетелство за управление на МПС е предимство.

Ние предлагаме:

  • Атрактивно възнаграждение с бонусна система на база постигнати резултати.
  • Възможност за професионално развитие и кариерен растеж.
  • Приятелска работна атмосфера и подкрепящ екип.
  • Достъп до обширна база данни с клиенти и имоти.

Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814/08.12.2014.