Обява Премиум

Инженер енергиен диспечер за гр. София

Основни отговорности:

  • Оперативно управлява разпределителна електрическа мрежа пряко чрез въведена автоматизирана система за диспечерско управление или чрез оперативния дежурен персонал на подстанциите ВН/СрН; Оперативно ръководи ликвидирането на нарушенията на нормалната работа на разпределителната мрежа ; Поддържа напрежението в разпределителната мрежа в определените граници; Ръководи извеждането от работа и обезопасяването на електрически съоръжения в разпределителната мрежа и дава разрешение за допускане на групи за работа; Събира и обработва информация за електрическите товари и електрическите схеми, данни за оборудването и състоянието на съоръженията в разпределителната мрежа, на уредбите със СрН в подстанциите ВН/СрН ; Предприема временно прекъсване или ограничаване на производството или снабдяването с електрическа енергия по разпореждане на съответното Териториално Диспечерско Управление по предварително подготвена програма.

Изисквания:

  • Висше техническо образование – бакалавър по електроенергетика; Опит в електроенергетиката - минимум 3 години; Пета квалификационна група по ТБ и ТЕ; Познания за електроразпределителните мрежи и устройства на подстанции ВН/ СрН.

Място на работа: гр. София

Ако имаш интерес, очакваме твоята автобиография. Ще се радваме да ти разкажем лично, за нашето предложение към теб!

Информираме Ви, че като администратори на лични данни дружествата на Електрохолд обработват, използват и съхраняват предоставените от Вас лични данни съобразно условията на Политиката за защита на личните данни на кандидати за работа на съответното дружество с цел осъществяване на подбор по настоящата обява, за времето, необходимо за провеждане на процедурата, като гарантират опазването им в тайна от трети лица. Всяко право по отношение на Вашите лични данни е гарантирано и може да бъде упражнено в съответствие с изискванията на приложимата законова уредба.