Обява Премиум

СЧЕТОВОДИТЕЛ

Adecco Group е водещ световен партньор за решения за човешки ресурси и компания от Fortune Global 500. Осигурявaме на повече от 700 000 души постоянна и гъвкава заетост всеки ден. С повече от 34 000 служители в 60 страни, ние трансформираме света на работата една работа в даден момент. Нашите колеги обслужват повече от 100 000 организации с таланта, HR услугите и най-съвременните технологии, от които се нуждаят, за да успеят в една постоянно променяща се глобална икономика.

От името на наш доверен клиент, търсим да назначим: СЧЕТОВОДИТЕЛ

Основни отговорности:

Обработка на първични счетоводни документи; Изготвяне на счетоводни справки и анализиране на счетоводната информация; Изготвяне на ведомости и фишове за заплата на работниците и служителите; Изготвя ДДС справки и декларации; Изготвя годишни финансови отчети съгласно МСС и данъчни декларации; Изготвяне на платежни документи; Годишно счетоводно приключване на фирмата; Упражняване на вътрешно-финансов контрол в кръга на възложените задачи и активно подпомагане работата на управителя на фирмата.

Основни изисквания:

  • Образование в сферата на Счетоводството;
  • Опит като счетоводител;
  • Опит на счетоводна програма и ТРЗ програма;
  • Добри познания в данъчното, счетоводно и осигурителното законодателство;
  • Организираност и отговорност;
  • Способност за предлагане на нови идеи и решения.

Фирмата предлага:

Трудов договор с реални осигуровки; Добро възнаграждение; Работа на Редовна смяна от Понеделник до Петък; Възможност за професионално развитие и реализация; Служебен телефон и работа в модерен офис; Работа в мотивиран екип от специалисти.

Ако се разпознавате в описанието по-горе, кандидатствайте днес с вашето CV! Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Лиценз за наемане на работа от Националната агенция по заетостта №1814 от 08.12.2014 г.

Запознат съм с Политика за защита на личните данни на АДЕКО БЪЛГАРИЯ ЕООД