Обява Премиум про

Експерт „Здравословни и безопасни условия на труд“

Експерт „Здравословни и безопасни условия на труд“ ФАНТАСТИКО ГРУП е българска семейна компания, която притежава 45 супермаркета на територията на София, Банкя, Перник, Ботевград, Елин Пелин и Кюстендил. Освен тях, в портфолиото й влизат: търговски център SkyCity Mall, боулинг залите MegaXtreme Bowling, ресторантите MyChoice, клуб JoyStation. За своите над 30 години история ФАНТАСТИКО ГРУП се утвърди като отговорен инвеститор и работодател. Днес в компанията работят повече от 3400 професионалисти, които са част от един сплотен и отговорен екип.

Продължаваме да търсим професионалисти в екипа ни, а това е шанс за развитие за всеки, който иска да работи в сферата на човешките ресурси. Затова с нетърпение очакваме мотивирани професионалисти за длъжността Експерт „Здравословни и безопасни условия на труд“.

Стани и ти част от нашия фантастичен екип!

Твоите задачи: •Подпомагане прилагането, поддържането и подобряването на системата за управление на здравето и безопасността, съгласно изискванията на компанията; •Управление и разработване на процеси, инструменти и практики относно рисковете за безопасността на работното място; •Контролиране спазването на вътрешните правила, касаещи здраве и безопасност на труда и извършване на вътрешни одити; •Подпомагане обучението и развитието на компетентностите на служителите в компанията в областта на здравето и безопасността; •Водене и изготвяне на документация, доклади, справки и анализи, свързани със здравето, безопасността и околната среда.

От теб очакваме: •Познания в сферата на ЗБУТ и опазване на околна среда, както и приложимите; нормативни документи; •Предходен опит на сходна позиция поне 1 година; •Умения в работата с MS Office пакет и висока компютърна грамотност; •Организационни умения и дисциплина в професионална среда; •Способност за създаване и поддържане на култура по безопасност и здраве, и опазване на околната среда.

Ние ти предлагаме: • Мотивиращо възнаграждение; • До 200 лв. ваучери за храна месечно; • Карта за отстъпка при пазаруване в супермаркети „Фантастико“, както и за нашите ресторанти и боулинг зали; • 12-месечен абонамент за платформата „Уча.се“ на преференциална цена; • Карта MultiSport на преференциална цена; • Карта за верига фитнеси ФЛАЙС с отстъпка; • Допълнително здравно застраховане след 6-ия месец; • Допълнителни ежегодни профилактични прегледи с фокус върху рискови заболявания; • Ваучери за празници; • Ваучери в размер на 500 лв. за нашите супермаркети и подарък при раждане на дете; • Подарък при пенсиониране; • Карта Знание+ на преференциална цена / първата социална придобивка в България с фокус върху знанието, културата и изкуствата/; • „С грижа към теб“ /Well-being за допълнителни активности, които надграждат придобивките за нашите служители; • 1000 лв. бонус по програма „Доведи приятел“; • 1 ден допълнителен отпуск за твоите лични моменти; • Въвеждащо обучение и всекидневна подкрепа; • Възможност за кариерно развитие; • Работа в сигурна и бързо развиваща се компания със стабилни позиции на българския пазар.

Необходими документи за кандидатстване: • Автобиография с посочена позиция, за която се кандидатства.

Документи се приемат в Централния офис на фирмата в кв. „Симеоново", ул. „Момина сълза" №14а, във всеки един наш обект или онлайн.

Изпратената кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю и ще получат обратна връзка. Личните данни, които доброволно се предоставят, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.