Обява Премиум про

ЕКСПЕРТ КОМПЛЕКСНО ОБСЛУЖВАНЕ за клон в търговски център (МОЛ), гр. София

Ние сме Пощенска банка, в която високо ценим и споделяме:

Имаме 30-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България. Ние сме модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.

За нас най-важни са хората! Отваряме вратите си за успешна реализация на амбициозните и талантливите, които имат шанс да израстват в компанията и да станат утрешните успешни лидери.

За свой финансов център в търговски център (МОЛ) в град София, Пощенска Банка търси да назначи динамичен, организиран, мотивиран и ориентиран към постижения

ЕКСПЕРТ КОМПЛЕКСНО ОБСЛУЖВАНЕ - при работа на график 2/2 дни

Основните отговорности за позицията са:

• Предлагате и представяте банковите продукти и услуги, консултирате клиенти, осъществявате кръстосани продажби на кредитни и депозитни продукти; • Поддържате контакт с настоящи клиенти и отговаряте за привличане на нови; • Обслужвате текущи сметки, депозити и влогове на юридически и физически лица; • Обработва внасянето, тегленето и изплащането на парични средства (в лева и във валута), съгласно нарежданията на клиенти и в съответствие с вътрешните правила и приложимите процедури и инструкции; • Приема, отчита и съхранява парични средства и документи, като задължително спазва инструкциите, обезпечаващи опазването им; • Поддържате счетоводните и юридически досиета на клиентите.

Изисквания за позицията са:

• Професионален опит в банка или друга финансова институция се счита за предимство; • Отлични комуникативни умения; • Мотивация за постигане на резултати; • Владеенето на английски език е предимство; • Компютърна грамотност (MS Office).

Предлагаме ти:

• Конкурентно за сферата възнаграждение и допълнително финансово стимулиране; • Ясно дефинирани кариерни пътеки; • Непрекъснати обучения и програми за развитие на потенциала; • Допълнително здравно и пенсионно осигуряване; • Застраховка "Живот"; • Осребряване на разходи за лекарствени средства (с годишен лимит); • 26 дни платен годишен отпуск • Работа в приятелскa и динамична среда; • Участие в разнообразни социално-отговорни дейности; • Карта Multisport на преференциална цена; • Преференции при ползване на банковите ни продукти; • Работа на график (2/2 дни) с 15 почивни дни в месеца; • и др.

Ако желаеш да бъдеш част от успеха на Пощенска банка и да откриеш вселена от нови възможности, изпрати автобиография и актуална снимка. Контакт ще бъде осъществен с всички кандидати, одобрени след предварителен подбор, при пълна конфиденциалност.