Обява Премиум

ПРОЕКТЕН МЕНИДЖЪР С АНГЛИЙСКИ И/ИЛИ ФРЕНСКИ И/ИЛИ НЕМСКИ ЕЗИК

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

От името на наш доверен клиент, търсим да назначим: Проектен мениджър с Английски и/или Френски и/или Немски език

Основни отговорности:

  • Обработка на запитвания от клиенти в срок и изготвяне на оферти.
  • Управление на текущи проекти за клиенти като се грижи за навременното и качествено изпълнение – срок, доставка и др. Работа със световни марки в сферата на мода, козметика, хотелски вериги и др.
  • Проследяване статуса на проекта в производството и подаване на обратна връзка на клиента.
  • Изготвяне на анализи и отчети.
  • Активно събира и анализира информация спрямо цените и себестойността на суровини, ресурси и др.
  • Проучва, договаря и получава оферти от доставчици и подизпълнители.
  • Участва в организирането на различни маркетингови кампании и събития за привличане на нови клиенти.
  • Планиране и координиране на проектите /Havelock/ Navision.
  • Грижи се за удовлетвореността на клиентите.

Изисквания към кандидатите:

  • Предходен опит на подобна позиция;
  • Отлични комуникативни и организационни умения;
  • Високо ниво на Френски и/или Немски език и/или Английски език, писмено и говоримо – поне 1 от тези езици (водене на делова комуникация);
  • Втори чужд език от посочените е предимство;
  • Отговорност и умение за работа в екип.

Компанията предлага:

  • Работно време на Редовна смяна от 8 до 17 часа;
  • Великденски и коледни бонуси;
  • Обучения и тренинги, с придобиване на професионален сертификат;
  • Висок стандарт и условия за работа;
  • Бонуси за препоръчан приятел;
  • Подаръци за лични празници;·
  • Тийм билдинг събития;
  • Корпоративни социални събития;
  • Културни събития - билети за театър и др.

В случай че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814