Обява Премиум

Оператори в немско производство на 3 смени

Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с нaд 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

От името на наш доверен и утвърден клиент, търсим: Оператори в немско производство на 3 смени

Основни задължения:

  • Обслужване на машини;
  • Контрол на качеството на произведената продукция;
  • Сглобяване на детайли;
  • Поръчка на необходими материали;
  • Попълване на производствената документацията.

Основни изисквания:

  • Средно образование;
  • Опит в производството е предимство;
  • Отговорност и внимание към детайлите;
  • Предходен опит на подобна позиция е предимство.

Компанията предлага:

  • Постоянна работа в стабилна компания;
  • Мотивиращо възнаграждение + увеличение на заплатата, според личните резултати;
  • Ваучери за храна;
  • Различни бонуси;
  • Работа на 3 смени;
  • Осигурен транспорт от Пловдив и Асеновград или покриване на разходи за гориво.

В случай че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814.