Обява Премиум

ИНСПЕКТОР КАЧЕСТВО /Редовна смяна/

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

За един от нашите доверени клиенти, немско автомобилно производство, търсим да назначим: ИНСПЕКТОР КАЧЕСТВО /Редовна смяна/ към отдел Входящ контрол

Основни отговорности:

  • Извършва проверка на качеството на материалите, които пристигат от доставчик или партньор;
  • Използва измервателни уреди като шублер, микроскоп, твърдомер, както и отрезна и полираща машина;
  • Попълва прилежаща документация за всяка проверка;
  • Работа с чертежи;
  • Следване на процедури и инструкции;
  • Блокиране и освобождаване на материали;
  • Докладва резултатите от извършения одит;
  • Създаване на контролен план за входящ контрол;
  • Управление на палетна количка.

Изисквания към позицията:

  • Средно/Висше техническо образование;
  • Внимание към детайлите и добра организираност;
  • Предходен опит на подобна позиция в производство;
  • Добри технически познания и работа с чертежи и измервателни уреди;
  • Владеене на Английски език е плюс.

Компанията предлага:

  • Добро възнаграждение;
  • Работа на Редовна смяна от 8 до 16:30 часа;
  • Добавка за гориво;
  • Въвеждащо обучение;
  • Ваучери за храна;
  • Работа в стабилна международна компания.

В случай че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814