Обява Премиум

Служител поддръжка на Електрически Скутери

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси в повече от 60 страни по света.

Към настоящия момент за свой доверен партньор, търсим да назначим: Служител подръжка на Електрически Скутери

Какво предлагаме:

  • Възможност за работа в бързо развиваща се компания;
  • Гъвкав начален работен час;
  • Обучения в областта на механиката и безопасността;
  • Бонус при постигане на таргет;
  • Място за паркиране;

Изисквания към кандидатите:

  • Диплома за средно образование;
  • Използване на смарт телефон;
  • Организиране и изпълнение на планове за редовна поддръжка и сервиз;
  • Английски език на добро говоримо ниво - ще се счита за предимство.

Основни задължения:

  • Приемане на доставените скутери в склада;
  • Диагностика на приетите скутери и установяване на технически неизправности;
  • Отстраняване на техническите повреди;
  • Почистване и зареждане на батериите на скутерите;
  • Работа с мобилно приложение, разработено за целите на компанията;
  • Организиране на работния процес в склада;
  • Поддръжка на работното пространство.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N:1814/08.12.2014г.