Обява Премиум

Търговски представител - Международни пазари

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият партньор е водещ производител с уникално производство и модерни технологии. За тях търсим амбициозен специалист, който да разшири тяхното присъствие в чужбина.

Основни отговорности:

  • Извършване на анализ на пазара, идентифициране на нови възможности за растеж и разработване на стратегии за навлизане на нови региони;
  • Иницииране и водене на преговори с партньори и клиенти от различни страни;
  • Изграждане на дългосрочни взаимоотношения и договаряне на условия за сътрудничество;
  • Създаване на персонализирани оферти, водене на кореспонденция и контролиране на процеса на договаряне и подписване на договори;
  • Представяне на продуктите на международни събития и изложения с цел привличане на нови клиенти и утвърждаване на бранда;
  • Редовно предоставяне на отчети за търговската дейност, резултати и прогрес, както и анализи за бъдещото развитие на пазарите.

Изисквания:

  • Завършено висше образование в сферата на икономиката или сходно;
  • Минимум 3 години опит в търговията, продажбите или бизнес развитието, като предишен опит на международни пазари е голямо предимство;
  • Шофьорска книжка кат. В;
  • Владеене на чужд език: английски или друг;
  • Отлични комуникативни умения и опит в преговарянето с клиенти и партньори на различни нива;
  • Аналитичност и стратегическо мислене;
  • Умения за вземане на решения и организиране на работата, както и за сътрудничество с различни отдели;
  • Способност за управление на проекти, координиране на процеси и спазване на срокове.

Компанията предлага:

  • Възможност за работа в успешна компания с утвърдени позиции на пазара;
  • Финансово и професионално удовлетворение;
  • Бонусна система, обвързана с резултатите;
  • Въвеждащо фирмено обучение;
  • Стандартно работно време – Понеделник/Петък.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № №2525 от 26.04.2018 г.