Обява Премиум

Общ работник

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adeccо Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света. Ние вярваме, че добрата работна среда е фактор за по-добър живот. Поради тази причина нашите консултанти се стремят да намерят най-добрата позиция съответстваща на Вашите персонални умения и предпочитания.

За наш доверен парньор, търсим да назначим: Общ работник

Основни отговорности:

  • Извършва обща работа при изпълнение на ремонтни работи;
  • Извършва ръчни товаро-разтоварни и преносни работи;
  • Събира и изнася на определените места материали и отпадъци;
  • Осигурява необходимата технологична чистота на съоръженията;
  • Почиства складове и работни помещения;
  • Спазва нормативните наредби за безопасност и здраве и противопожарни изисквания при работа и правилника за вътрешния трудов ред;
  • Спазва изискванията на Интегрираната система за управление, свързани с конкретната длъжност;
  • Изпълнява и други конкретно възложени и свързани с длъжността задачи.

Изисквания:

  • Средно или основно образование;
  • Отговорност;
  • Дисциплинираност;
  • Изпълнителност;
  • Умение за работа в екип.

Ние предлагаме:

  • Работно време: два на два;
  • Осигурен транспорт;
  • Твърдо заплащане + ваучери за храна.

Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814 от дата 08.12.2014 г.