Обява Премиум

Търговски координатор

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световен лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси в повече от 60 страни по света.

За наш доверен партньор, търсим да назначим: Търговски координатор

Задължения:

  • Съдейства за приемане на писмени заявки.
  • Координира работата с другите отдели в компанията.
  • Администрира изготвянето на счетоводни документи.
  • Поддържа базата данни на отдела.
  • Изготвя и обобщава всякаква информация свързана с извършваните продажби. промоции и доставки до клиентите.
  • Изготвя отчети относно изпълнението на месечните цели в отдела.

Изисквания:

  • Висше техническо или икономическо образование.
  • Отлични умения за писмена и вербална комуникация.
  • Работно ниво на английски език.
  • Разширени умения за MS Office, Outlook, Internet, ERP система.
  • Добре организиран и отговорен човек.
  • Аналитично мислене, фокусирано върху детайлите.

Работни условия:

  • Работно време – понеделник до петък от 8:30 до 17:00 часа.
  • Локация – бул. Ботевградско шосе 247.

Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814/08.12.2014.