Обява Премиум

TeleSales Account Manager / Акаунт Мениджър Телефонни Продажби

За наш доверен клиент – водеща компания в областта на социалните придобивки за служители, търсим да назначим TeleSales Account Manager / Акаунт Мениджър Телефонни Продажби.

Основни задължения:

  • Отговаря главно за активното търсене и привличане на нови бизнес клиенти по телефона
  • Поддържа търговски взаимоотношения с потенциални и текущи корпоративни клиенти
  • Консултира клиентите, анализира техните потребности и предлага оптимални решения
  • Договаря условия с клиенти
  • Сключване на сделки с клиенти на компанията

Основни Изисквания:

  • 2 години опит на подобна позиция – продажби / бизнес комуникация
  • Търговски усет и желание за работа с хора
  • Висше образование
  • Умения за водене на преговори
  • Компютърна грамотност – MS Office
  • Владеене на английски език

Изпратете своята автобиография още днес!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814.