Обява Премиум

Сътрудник продуктови обучения - Враца

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси в повече от 60 страни по света.

Адеко търси да назначи по съвместен проект със Самсунг – един от най-големите производители на електроника в света:

Сътрудник продуктови обучения

Задължения и отговорности:

• Организира, води и подпомага продуктови обучения за повишаване на знанията на служителите в партньорската мрежа с цел по-добри продажби;

• Прави презентации и демонстрации пред управители на партньорски вериги и клиенти с цел познаване и популяризиране на продуктите;

• Подготвя и поддържа функционалността на продуктите, осигурява настройките, тяхната свързаност и съответствие със поставените изисквания и страндарти;

• Посещава търговски обекти по предварително уточнен маршрут;

• Отговаря за обекти в областите от Северозападна България, основна локация Враца;

• Мърчандайзинг дейности;

• Участва в различни събития, кампании и изложения;

• Води документация, изисквана от компанията;

• Извършва отчети към прекия ръководител;

• Води активна отчетност, вкл. в електронен вид.

Изисквания за заемане на длъжността:

• Наличието на висше образование е предимство;

• Познаване на функционирането и възможностите на устройства като мобилни телефони, таблети, мобилни аксесоари, операционни системи Андроид и др.

• Предишен опит на подобна позиция– минимум 1 година;

• Трудов стаж минимум 2 години;

• Шофьорска книжка (категория Б);

• Личен автомобил, с който да извършва служебните си задължения;

• Отлични презентационни умения и техническа ориентация;

• Комуникативни умения и работа в екип;

• Отговорност към поставените задачи, спазване на срокове и поставяне на приоритети;

• Добро ниво на владеене на Английски език;

• Компютърни умения - Microsoft office продукти - Excel, Word, Power Point;

• Способност за работа в променяща се среда.

Какво предлагаме:

• Възможност за развитие в голяма международна компания – световен лидер за мобилна техника;

• Работа в динамична и предизвикателна среда, като част от млад и мотивиран екип;

• Трудов договор – 40 часова - 5 дневна работна седмица

• Мотивиращо възнаграждение;

• Служебен телефон;

• Периодични екипни срещи за фирмени обучения за надграждане на знания, презентационни и търговски умения, личностно развитие и изграждане на екипа.

Молим, към кандидатурата да бъде прикачена и ваша актуална снимка.

В случай че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814