Обява Премиум про

Специалист Човешки ресурси и ТРЗ

Изи Консулт е най-голямата българска консултантска компания, която е специализирана в набирането и подбора на персонал. Ние сме компания, спомагаща комуникацията на утвърдени работодатели с най-добрите кандидати.

За голям хотелски комплекс в к.к. Златни пясъци, търсим опитен кандидат, който да заеме позицията на Специалист Човешки ресурси и ТРЗ. Той ще работи в екип от професионалисти и ще изпълнява цялостната дейност по aдминистриране на персонал и ТРЗ.

ОТГОВОРНОСТИ:

  • Администрира дейностите по назначаване, преназначаване и освобождаване на служители, включително обработка на съпътстващата документация;
  • Изготвя трудови договори, длъжностни характеристики;
  • Съставя, води и поддържа трудовите досиета на служителите;
  • Участва в изготвянето на графици за работа и присъствени форми за отчитане на отработеното време на персонала при сумирано отчитане на работното време;
  • Използва специализиран ТРЗ софтуер за обработване на данните за работните заплати, болнични листи, видове отпуски и т.н.;
  • Изготвяне и подаване в срок на необходимата информация към ТП на НАП, НОИ, ИА Инспекция по труда, НСИ, Агенция по заетостта;
  • Контактува с партньори по подбор на чуждестранен персонал, изготвя документи за регистрация в АЗ, участва в целия процес свързан с чуждестранния персонал;
  • Изчислява месечното заплащане на труда по трудови и извън трудови правоотношения;
  • Попълване на трудови книжки, издава документи във връзка с доходите и стажа на служителите;
  • Изготвяне и актуализиране на всички видове задължителни по закон документи, касаещи персонала (правилници, заповеди, процедури);

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Завършено висше икономическо образование;
  • Професионален опит в областите по администриране на трудовите правоотношения и изчисляване на работни заплати – минимум 3 години;
  • Задълбочени познания и умения за прилагане на Кодекса на труда, КСО, ЗЗЛД, ЗКПО, ЗДДФЛ, ЗЗБУТ, както и други нормативни актове, свързани с длъжността;
  • Много добра компютърна грамотност – пълен пакет MS Office;
  • Опит със сумирано изчисляване на работното време;
  • Инициативност, отговорност и умения на завършване на започнатите задачи.

КАКВО ОЧАКВАМЕ:

  • Стриктно спазване на поставените задачи и срокове;
  • Отговорност и лоялност;
  • Комуникативност, организираност, енергичност и умения за работа в екип;

КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Сигурни и коректни трудови взаимоотношения.
  • Възможност за професионално развитие;
  • Ваучери за храна;
  • Допълнителни придобивки;
  • Служебен транспорт.

Ако привлякохме интереса Ви, не се колебайте да кандидатствате, като ни изпратите актуална автобиография. Ще се свържем с одобрените по документи кандидати.

Услугите на Изи Консулт са напълно безплатни за кандидатите.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.