Обява Премиум

Адвокатски сътрудници и Секретар-деловодители

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси.

Към настоящия момент за свой клиент - Адвокатско дружество, което се занимава предимно със съдебни дела в сферата на гражданското и търговското право, Адеко търси да назначи служители за длъжностите: Адвокатски сътрудници и Секретар-деловодители

Основни задължения:

  • Да извършват справки по делата, да окомплектоват, подреждат и подготвят делата за съдебно заседание;
  • Да организират изпращането и входирането на документи по делата, чрез куриер и разнос по деловодства;
  • Да изготвят периодични доклади до адвокатите за движението на делата;
  • Да осъществяват секретарски функции по посрещане на клиенти на адвокатското дружество, осъществяване на контакт и кореспонденция с тях;
  • Напомняне на адвокати за срокове, срещи и др.

Изискванията за заемане на длъжността са:

  • Умения за работа с компютър и бърз набор на текст;
  • Умения за комуникация, придвижване и организиране на работата по институции, и съдилища;
  • Умения за правилно класиране на документи;
  • Кандидатите за адвокатски сътрудници може да нямат юридическо образование или да са в пълна, или задочна форма на обучение по специалността „право“.
  • Предишен опит в адвокатска кантора или друг вид юридическа професия, ще предоставят на кандидатите предимство;
  • Писмено и устно владеене на английски език, ще се приеме за предимство, при определяне на кандидатите за интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N:1814/08.12.2014г.