Обява Премиум про

Мениджър Ключови Клиенти - Вътрешни сградни системи, B2B (Понеделник - Петък)

За наш клиент, водеща компания в областта на комплексните системни решения за вътрешно-сградни инсталации, търсим опитен и мотивиран Мениджър Ключови Клиенти/Търговски Представител, който да се присъедини към екипа им и да допринесе за растежа на компанията в ключови сектори като Smart Home технологии, осветление и слаботокови системи.

Основни отговорности:

  • Активно търсене и привличане на нови клиенти (B2B) и поддържане на дългосрочни отношения със съществуващи партньори.
  • Презентиране и продажба на иновативни продукти и решения, включително Smart системи, видеонаблюдение, пожароизвестяване, осветителни системи и др.
  • Работа с B2B платформата на компанията: приемане на заявки, следене на поръчки и прочее.
  • Съвместна работа с екипа отговарящ за консултации и "пуск" на системи в обектите на клиентите.

Изисквания:

  • Опит в B2B продажбите на технически продукти, ел. инсталации или системни решения е задължителен.
  • Отлични комуникационни умения и способност за представяне на технологични решения пред различни клиентски групи.
  • Умение за работа с дигитални платформи и технологии.
  • Желание за постигане на високи резултати и готовност за непрекъснато усъвършенстване и обучение.
  • Техническо образование ще се счита за предимство.

Ние предлагаме:

  • Развитие в компания с над 30 години опит и високо утвърдени пазарни позиции.
  • Възможност за работа в динамична и иновативна среда с водещи продукти на световно ниво.
  • Конкурентно възнаграждение и бонусна система, базирана на постигнати резултати.
  • Професионално развитие чрез участия в обучения, семинари и вътрешни програми.
  • Работа на стандартно работно време от Понеделник до Петък.
  • Служебен автомобил и допълнителни екстри.

"Б.А.Б. Консулт" ЕООД е лицензирана агенция за подбор и консултиране на персонал(регистрационен номер 3051 / 2020 г.) в Агенцията по заетостта. Нашата мисия е да запознаем доказаните работодатели в страната със стойностните служители!