Обява Премиум

Техник Телекомуникации – гр. Варна

Поддръжка и изграждане на мрежата Техник Телекомуникации – гр. Варна (Попадащ в зона Север)

(13705)

(гр. Варна)

Харесва ти да работиш с технически инструменти и да инсталираш оборудване, работата с клиенти не те притеснява и си истински техничар?

Ела и се присъедини към техническия екип на Булсатком и Виваком, стани част от голямото семейство на United Group

КАКВИ ЩЕ СА ТВОИТЕ ОТГОВОРНОСТИ?

Активация и инсталация на услуги в мрежата на Булсатком Отстраняване на възникнали аварии Поддръжка на инсталацията на компанията Осигуряване на високо ниво на клиентско обслужване Спазване на установените процедури за работа

КАКВИ СА НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ?

Завършено средно образование Свидетелство за управление на МПС, категория B Дисциплина за спазване на срокове, процедури и правила Умение и желание да взаимодействате добре с колегите си и да допринасяте за приятна работна атмосфера Инициативност Желанието да сте полезен на клиентите си

КАКВО ТИ ПРЕДЛАГАМЕ?

Работа на трудов договор по предварително утвърден ГРАФИК, 8-часови смени, Осигуровки на пълна работна заплата Добро възнаграждение, допълнителни бонуси, обвързани с резултати Допълнително здравно осигуряване Преференциални цени за наши услуги и устройства за служителя и семейството Съфинансиране на карти за спорт Въвеждащо обучение Много добри условия на труд и работна среда

КАК ДА КАНДИДАТСТВАШ?

Моля, натисни бутон „Кандидатствай”, за да изпратиш автобиография, не по-късно късно от 7 ноември 2024 г.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Личните данни, които предоставяте при кандидатстване по тази обява, се обработват и съхраняват от Vivacom като администратор в съответствие с Регламент (ЕС) 2016/679 на Европейския парламент и на Съвета от 27.04.2016 г. относно защитата на физическите лица във връзка с обработването на лични данни и относно свободното движение на такива данни и за отмяна на Директива 95/46/ЕО („Общ регламент за защита на личните данни“). Подробна информация за целите и правното основание за обработването на личните данни; категориите получатели на лични данни; срока, за който ще се съхраняват личните данни; правата Ви като субект на данни, както и информация за начина, по който те могат да бъдат упражнени; данни за контакт с длъжностното лице по защита на данните и всяка друга информация, която Общият регламент за защита на личните данни изисква да бъде предоставена на субектите на данни, се съдържа в Политиката за поверителност и защита на личните данни на кандидати за работа в „Виваком България“ ЕАД, която е публикувана тук http://www.vivacom.bg/bg/careers-personal.