Обява Премиум

МЕХАНИЧЕН ДИЗАЙНЕР - АВТОМАТИЗАЦИЯ

Търсим Механичен дизайнер- автоматизация.

Основни задължения:

• Създава концепции за цялостна автоматизация на производствените процеси, свързани с асемблиране на електронни модули; Внедрява тези концепции в реални условия в цеховете на компанията; • Проектира уреди и средства за автоматизация на процесите; • Отговорен за разработване на техническа документация за изработка на проектираните устройства или изделия; • Прави оценка на механичния дизайн от гледна точна на време и разход за проектиране и изработка на обрудването; • Осъществява контакти с проектни лидери, електронни дизайнери, процесни инженери, инженери инструментално производство, техници автоматизация, специалисти доставка на материали; • Определя спецификацията на материалите, които ще се използват при изработката на оборудването и подава данните към отдел Закупуване; • Изготвя принципни схеми за свързване на отделните детайли; • Разследва проблеми в дизайна на оборудването и търси първопричината за възникналия проблем; • Контролира производството на уреди и средства за автоматизация; • Проучва, предлага и внедрява нови методи за автоматизация на процесите.

Изисквания:

• Висше техническо образование - машинно инженерство; • Професионален опит в сферата на автоматизацията като механичен дизайнер е сериозно предимство; • Опит с 3D CAD софтуер – работа с PTC Creo (преди Pro/E) се счита за плюс; • Владеене на английски език – на добро ниво писмено и говоримо (работа с техническа документация и контакт с чуждестранни колеги; • Добра компютърна грамотност; • Умения за работа в екип; • Инициативност и способност за бърза реакция в кризисни ситуации.

Ние предлагаме:

• Добър социален пакет - ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване; • Фирмено обучение;