Администратор мрежово оборудване

Описание на позицията:

  • Администриране на мрежово оборудване;
  • Инсталиране, конфигуриране и поддръжка на мрежова инфраструктура;
  • Изграждане и поддръжка на LAN мрежи;
  • Поддръжка и администриране на firewall устройства в съответствие с политиките за ИТ сигурност;
    • участие в процеса на инсталиране, сервизиране на системи за видео-наблюдение;

Изисквания към кандидатите:

  • Висше образование – направления Компютърни системи и технологии/Комуникации/ Електронни/Информационни системи/Математика/Информатика;

  • Минимум 3 години опит в областта на мрежовите комуникации и технологии;

  • Задълбочени познания в областта на мрежовите комуникации – TCP/IP протоколен стек, Layer 2 технологии, маршрутизиращи протоколи, VoIP, мрежова сигурност, както и за използване на специализирани приложения;

  • Много добро владеене на технически английски език;

  • Много добра компютърна грамотност;

  • Аналитичен подход при решаване на проблеми;

  • Силна мотивация, желание за учене;

  • Умения за работа в екип, комуникативност, инициативност;

  • Свидетелство за управление на МПС, категория В (активен шофьор);

ПРЕДИМСТВА имат кандидатите, които притежават задълбочени познания в някои от следните области:

  • Системи за мониторинг и управление на IP мрежи;
  • Опит в конфигуриране и отстраняване на проблеми в мрежи с устройства на Mikrotik и Ubiquiti;
  • Системи за видеонаблюдение;
  • Системи за гласова комуникация;

Фирмата предлага:

  • Отлични условия на работа; добра работна атмосфера;
  • Работа с утвърдени на пазара продукти и търговски марки;
  • Вътрешно-фирмено обучение; възможности за придобиване на нови знания и професионално развитие. Специализирани фирмени обучения и сертификации;
  • Работа в динамичен екип от професионалисти;
  • Бонус допълнително едномесечно възнаграждение в края на годината ( тринадесета заплата );
  • Допълнителни възнаграждения при изпълнението на по-големи проекти.

За да кандидатствате за тази позиция, е нужно да изпратите автобиография с актуална снимка и мотивационно писмо. Информацията, която предоставяте, е поверителна и попада под защита на ЗЗЛД. Дружеството се задължава да я използва единствено за целите на подбора.

Документите ще бъдат обработени строго конфиденциално. Само избраните от нас кандидати ще бъдат поканени на интервю.