Охранител

ОХРАНИТЕЛ

Охранителна фирма Ориент Секюрити ЕООД търси охранител за работа в бизнес център, гр. София, бул. Цариградско шосе 47.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • • Нетно месечно възнаграждение – 1250 лв.
  • • Постоянен трудов договор
  • • Коректни трудови взаимоотношения
  • • Фирмено униформено облекло
  • • Работа на сменен режим 2/2, 12ч смени, съгласно график
  • • Ваучери за храна – 100 лв.
  • • Допълнителна медицинска застраховка
  • • 20 дни годишен отпуск

НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:

  • • Чисто съдебно минало
  • • Завършено средно образование
  • • Предишен опит като охранител ще се счита за сериозно предимство
  • • Предишен опит в обектова/ постова охрана ще се счита за предимство
  • • Добро психично здраве, добри комуникативни умения, лоялност и отговорност
  • към поставените задачи
  • • Способност за вземане на решения в бързо променяща се обстановка
  • • Умения за работа в екип

ОТГОВОРНОСТИ:

  • • Изпълнение на задачи, свързани с режима на охрана на конкретния обект
  • • Извършва контрол на достъпа в обекта
  • • Извършва обходи на обекта в определените зони
  • • Реагира при извънредни ситуации, като спазва всички процедури и протоколи за
  • сигурност
  • • Осъществява контрол над сградата посредством технически средства – видеонаблюдение
  • • Наблюдава и своевременно докладва за инциденти и подозрителни лица
  • • Стриктно спазване на вътрешно - фирмените мерки за сигурност
  • • Недопускане и своевременно предотвратяване на нарушения на охранявания обект

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Телефон за връзка с нас: +359 893 330 623 Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.