АДМИНИСТРАТОР НА ОН-ЛАЙН МАГАЗИН

Ние сме водеща компания в продажбата на стоки за лова и свободното време и търсим да назначим за своя шоурум в София /бул. Ботевградско шосе 247, Сградата на Транскапитал/ СЪТРУДНИК, АДМИНИСТРАТОР НА ОН-ЛАЙН МАГАЗИН ИЗИСКВАНИЯ:

  • Отлична езикова култура
  • Добра компютърна грамотност - MS Office, Internet
  • Добро владеене на Английски език
  • умения в областта на графичния дизайн;
  • Отлични умения за организиране на задачите
  • Умения за работа в екип, комуникативност, инициативност
  • Опит на подобна позиция е предимство /РАБОТАТА НЕ Е ПОДХОДЯЩА ЗА СТУДЕНТИ/

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

  • Ежедневна проверка и добавяне на продукти и номенклатури в сайта на фирмата
  • Следене на поръчки в он-лайн магазин и контакт с клиентите до завършване на продажбата
  • Входящи и изходящи повиквания
  • Входяща и изходяща кореспонденция
  • Организиране на дейността в шоурума и осигуряване на необходимите консумативи
  • Водене на текуща документация
  • Работа с офис техника

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

  • Много добри условия на труд
  • Работа в млад и динамичен екип
  • 8 часов работен ден, 5 дневна работна седмица
  • Трудов договор и осигуровки върху пълния размер на трудовото възнаграждение
  • Бонуси за постигнати резултати
  • Служебен телефон

Ако имате интерес към посочената длъжност, моля изпратете Вашата автобиография. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на събеседване в офиса на фирмата.**