Обява Класик

Конструктор на мебели

Компанията "Акадо ЕООД", водещ производител на мебели в София, търси конструктор на мебели, който да се присъедини към нашия екип.

Изисквания:

  • Опит в областта на конструирането на мебели, предпочитано в производствена среда;
  • Владеене на софтуерни програми за дизайн и конструкция на мебели (AutoCAD 3D);
  • Знание за материали и технологии, използвани в производството на мебели;
  • Отлични комуникационни умения и способност за работа в екип;
  • Отговорност, прецизност и творчески подход към работата.

Отговорности:

  • Проектиране и конструиране на мебели в съответствие с изискванията на клиентите и производствените процеси;
  • Изготвяне на технически чертежи и спецификации за производство;
  • Сътрудничество с другите отдели в компанията за осигуряване на качествено изпълнение на проектите;
  • Оценка и оптимизация на детайлите и функционалността на мебелите.

Предлагаме:

  • Стабилно работно място в успешна компания с дългогодишен опит на пазара;
  • Възможности за професионално развитие и кариерно нарастване;
  • Безплатни напитки;
  • Multisport карта;
  • Отлична работна среда и отношение;
  • Конкурентно заплащане в зависимост от постигнатите резултати.

Ако споделяте нашите ценности и разполагате с необходимите умения и опит, моля, изпратете вашето CV и мотивационно писмо по имейл или се свържете с нас на 0888552391.

Очакваме с нетърпение да се запознаем с вас и да приветстваме нов член в нашия екип!

С уважение, Екипът на "Акадо ЕООД"