Обява Премиум

Спедитор- Диспонент

За нуждите на нашата спедиция търсим инициативна, организирана, мотивирана, комуникативна и отговорна личност за длъжността Спедитор - Диспонент.

Изисквания:

  • Опит в областта на транспорта;
  • Умения за водене на преговори;
  • Добро владеене на английски език;
  • Способност за взимане на ефективни решения под стрес.
  • Желание за изграждане на дългосрочна кариера.

Отговорности:

  • Организира автомобилни превози;
  • Води преговори, договаря цени и условия за осъществяване на превози;
  • Следи за безпроблемно протичане на транспорта;
  • Съдейства за разрешаване на възникнали проблеми при превозите;
  • Подпомага движението на документите и информацията, изготвя справки.

Ние Ви предлагаме:

  • Възможността да станете част от успешен и силно мотивиран екип от млади хора;
  • Кариерно развитие в бързо развиваща се компания, лидер в областта на международния транспорт и спедиция;
  • Въвеждащо фирмено обучение;
  • Трудов договор с Топливо 2 ЕООД;
  • Конкурентно и навременно възнаграждение;
  • Добри условия на труд и дългосрочни трудови взаимоотношения;
  • Месторабота: гр.София ж.к.Обеля 2.

Желателно е кандидатите да разполагат със собствен транспорт /МПС/, тъй като базата се намира в Индустриална зона, и не се обслужва от градски транспорт.

Ако отговаряте на изискванията и желаете да се присъедините към екипа на Топливо 2 ЕООД, очакваме да изпратите Вашата автобиография.

Вашата кандидатура ще бъде разгледана конфиденциално, при спазване на изискванията на ЗЗЛД. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.