Обява Премиум

СЛУЖИТЕЛ СКЛАД

СЛУЖИТЕЛ СКЛАД „ВИП Секюрити“ ЕООД - компания с над 24-годишна история. Компанията продължава да демонстрира професионализъм и високото качество на пълния спектър услуги в сферата на сигурността.

Постоянно разширяваме дейността си следвайки динамичното развитие търсим нови колеги, които да се присъединят към екипа ни от професионалисти на позицията „ "СЛУЖИТЕЛ СКЛАД“.

Нашите изисквания:

• Да притежаваш диплома за завършено образование • Да имаш чисто съдебно минало • Да си сръчен и организиран

Основните отговорности на позицията са:

•Приемане и обработка на печатни издания (вестници и списания) • Сортиране и окомплектоване на печатни издания по видове • Подаване на информация за наличности • Осъществява физическото подреждане и контрол на стоката • Изготвяне на заявки

Ние предлагаме:

• Редовно работно време (Понеделник-Петък) • Трудов договор • Ваучери за храна • Мултиспорт карта на преференциална цена • Бонус "Препоръчай приятел" • Коректност в трудовите отношения • Фирмено обучение за служителите • Работно облекло • Подходяща както за мъже така и за жени

Може да кандидатствате като изпратите актуална автобиография или ни посетите на място в централния офис през всеки работен ден от 08:00 до 16.30ч.

Адрес бул. "Цариградско шосе" N141 (метростанция "Интер Експо Център").

Телефон за връзка: 0894429977

Кандидатствайки по тази обява, Вие предоставяте Ваши лични данни доброволно на „ВИП СЕКЮРИТИ“ ЕООД. Дружеството ще обработва предоставената информация в качеството си на администратор на лични данни, съблюдавайки изискванията на приложимото законодателство.