Обява Премиум

Специалист осигуряване на качеството

Фортекс Нутрасютикалс ООД е българска компания, с лидерска позиция на българския пазар за хранителни добавки и лекарства. Във връзка с разрастване на производствените мощности на компанията, предлагаме свободна позиция – специалист осигуряване на качеството.

МЕСТОРАБОТА: гр.София, кв.Суходол

Изисквания към кандидата:

  • пунктуалност и подреденост;
  • образование в областта на природните науки;
  • свободно използване на офис пакет (Excel, Word);
  • трудов стаж в производство на хранителни добавки или фармацевтично производство се счита за предимство.

Отговорности:

  • Създава партидни документи при производствoто на хранителни добавки и лекарствени продукти.
  • Изпълнение на основните процедури на осигуряване на качеството.
  • Контролира правилното съставяне и водене на записите.

Ние предлагаме:

  • първоначално обучение;
  • трудов договор с отлични условия на работа;
  • редовно и мотивиращо заплащане;
  • ваучери за храна.

Очакваме само сериозни и добре обмислени кандидатури. Одобрените кандидати ще бъдат уведомявани за час и дата за интервю. Ние ценим своите лоялни и способни служители - станете част от екипа ни