Обява Премиум

Счетоводител с немски език

Top Skills Recruitment е агенция за подбор на персонал, сътрудничим си с местни и международни компании в търсенето на топ професионалисти и съдействаме на търсещите работа да намерят подходящо работно място. Притежаваме познания за пазара, професионална отговорност и международна мобилност, които ни правят надежден сътрудник на нашите глобални партньори.

За наш партньор в сферата на финансовите, счетоводните и професионални услуги в областта на управлението на имоти в Германия, търсим Счетоводител с немски език.

Задължения:

  • Контролира, актуализира и прилага права и задължения от договори за наем;
  • Извършва всички дейности, свързани с обработка на финансово-счетоводните документи и отговаря за тяхната достоверност.
  • Осчетоводяване на първични счетоводни документи в специализиран софтуер.
  • Подготовка и извършване на банкови плащания.
  • Осчетоводяване на движението по разплащателните сметки на дружествата, за които отговаря.
  • Съдейства при изработване на икономически планове и бюджети. Обработва данни и документи;
  • Осъществява при необходимост активни контакти с контрагенти, доставчици, клиенти, общини, финансови служби и пр., свързани с работата по поверените му обекти;
  • Подготовка и изработка на отчети съобразно нуждите на клиентите.

Изисквания:

  • Висше образование в сферата на счетоводство, финанси и подобни;
  • Опит в сферата - задължителен;
  • Ниво на владеене на немски език - B2/C1;
  • Ниво на владеене на английски език - B1/B2;
  • Опит със специални счетоводни софтуери би бил предимство;

Условия:

  • Ремоут опция на работа (2-3 пъти посещение на офиса в София - годишно);
  • Стандартно работно време - 09:00 ч. - 18:00 ч. (с възможност за гъвкавост);

Придобивки:

  • 200 лв. ваучери за храна;
  • Карта за спорт;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • 20 дни платен годишен отпуск.

Ако прочетеното до тук ви харесва и откривате себе си в този профил, не се колебайте и изпрати своята автобиография!

Лиценз за подбор на персонал за България, издаден от Министерството на труда: № 2399 / 15.11.2017.

Лиценз за администриране и защита на личните данни, издаден от Комисията за защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017.