Обява Премиум

Търговски представител

talaint е стратегически партньор в подбора на висококвалифицирани кадри, съчетаващ традиционни методи с модерен подход, съобразен с технологичните тенденции. С добре установени позиции на пазара от 2009 година насам, ние сме екип с доказан опит в успешното намиране на професионалисти на експертно, средно и висше ръководно ниво в различни индустрии като финанси и счетоводство, продажби и маркетинг, IT, BPO, човешки ресурси, и др. Нашата мисия е да предефинираме подбора на професионалисти, фокусирайки се едновременно върху личността и организацията. Присъединете се към нас в този процес и ще помогнем както на кариерата, така и на компанията Ви да се развие в желаната от Вас посока.

------------НАШИЯТ КЛИЕНТ------------

Клиентът ни е търговска компания, официален дистрибутор на разнообразие от американски и европейски брандове висококачествени дентални решения и оборудване. От профилактични инструменти до сложно хирургично оборудване, те гарантират иновативност и ефективност на практиките в редица дентални клиники и лаборатории. Сред техните продукти за бизнес клиенти, например, са популярни марки, представляващи върха на клиничните хирургични системи, и други, които предлагат напреднали методи за диагностика и лечение. Клиентът ни предлага комплексни решения за орална хигиена, което подчертава ангажимента им към подобряване на пациентските грижи. Компанията е съсредоточена и върху образованието и обучението на специалисти, осигурявайки им достъп до последните технологии и методики. За да развие развие търговската си мрежа, компанията търси да назначи мотивиран:

* Отговорности:

  • Организира срещи с потенциални клиенти с цял продажби на дентални консумативи и продукти за орална хигиена;
  • Отговаря за изграждане на дългосрочни отношения с клиенти;
  • Следи пазарните тенденции и конкурентната среда;
  • Подготовка на седмични и месечни доклади за продажбите и активностите
  • Следи складовите наличности;
  • Участва в организирането на дентални курсове.

Изисквания:

  • Търговски усет и желание за дългосрочно развитие;
  • Проактивност, енергичност и стремеж към постигане на резултати;
  • Комуникационни умения и умение за водене на преговори и сключване на сделки;
  • Шофьорска книжка и възможност за интензивни пътувания;
  • Отлични комуникативни и презентационни умения;
  • Доброто ниво на владеене на английски език е предимство.*

Ако смятате, че сте точният кандидат за тази позиция, ще се радваме да получим Вашата автобиография.

Нашите консултанти ще се свържат само с одобрените по документи кандидати.

Кандидатствайки за тази позиция Вие позволявате на talaint да работи с личната Ви информация, спазвайки Закона за защита на личните данни.

Номер на лиценза на агенцията: № 2123 издаден на 04.10.2016.