Обява Класик

Ръководител смяна Производство

Ръководител смяна Производство Булминт Рекрутмънт е компания, специализирана в сферата на човешките ресурси и услугите по подбор и администриране на персонал.

Компанията е част от Булминт Уан, едно от най-бързо развиващите се дружества в България. Нашият екип от професионалисти ще ви помогне да намерите най-подходящата кариерна възможност с перспектива за развитие и конкурентни условия.

За наш доверен партньор, търсим да назначим:

Основни отговорности:

  • Организира заготовката, производството и работата на производствените линии;
  • Уверява се, че наличните суровини и материали са достатъчни за подсигуряване на производствената програма;
  • Разпределя задачите между служителите и проследява изпълнението им;
  • Отговаря за изготвянето на производствените рецепти и ги предава за изпълнение на операторите в производството;
  • Дава предложения относно графика на служителите

Компанията предлага:

  • Професионална и динамична работна среда;
  • Отлична локация в центъра на София;
  • Работа на две смени по 12 часа на предварително изготвен график;
  • Фирмено обучение;
  • Ваучери за храна;
  • Поемане на разходи за транспорт;
  • Здравна застраховка и застраховка живот;
  • Допълнително пенсионно осигуряване;
  • Лятна, Великденска и Коледна надбавка;
  • Грижа за деца на служители до 12 години - здравни осигуровки, семейни събития;
  • Фирмена столова и паркинг.

Изисквания:

  • Висше образование – инженер или технолог в ХВП
  • Опит в управлението на хора;
  • Компютърна грамотност - MS Office;
  • Способност за работа по няколко задачи едновременно;
  • Желание за работа на смени, дневни и нощни по 12 часа;
  • Способност за поемане на отговорност и взимане на решения

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.