Редактор (Икономика и финансови пазари)

Profit bg е сред водещите у нас бизнес медии с фокус върху глобални и регионални икономически и финансови новини, прогнози, анализи и коментари, HR и маркетингови стратегии, интервюта с предприемачи и лидери на успешни компании.

Нашата цел е да информираме читателите и бизнес средата за водещите тенденции в областта на финансовите пазари, банките, търговията, имотите, енергетиката, туризма, технологиите, стартъп средата, както и за новостите в сферата на кариерното и личностно развитие.

Влизайки в семейството на Sportal Media Group, Profit bg е част от швейцарската Ringier.

Отговорности:

  • Създаване и публикуване на икономически статии и материали
  • Създаване на анализи и коментари
  • Събиране и проследяване на информация
  • Работа и комуникация в екип.

Изисквания:

  • Предишен опит на подобна позиция
  • Бизнес познания с фокус пазари, икономика и финанси
  • Отлично ниво на български език
  • Отлично ниво на английски език
  • Отлични комуникационни умения и работа в екип
  • Отговорност и организираност
  • Компютърна грамотност

Ние предлагаме:

  • Възможност за придобиване на нови знания и ценен опит
  • Възможност за дългосрочно професионално развитие и стабилност
  • Работа в динамична и приятелска атмосфера
  • Допълнителни социални стимули
  • Работно време - по график