Обява Премиум

ЛAБОРАНТ

Търсим Лаборант.

Основни отговорности:

Извършва химични, физични и физикохимични анализи, тестове за стабилност и приложни тестове на съществуващи, нови и конкурентни продукти; Участва в разработването и внедряването на нови тестови методи; Сравнява проби със стандарти и спецификации; Събира данни и параметри чрез провеждане на анализ на проби; Изготвя протоколи за извършената дейност и споделя резултати с колегите; Отговаря за поддържката на склада за химикали, оборудването за R&D и зоните, използвани от лабораторията, в съответствие с указанията за безопасност; Участва в проекти и задачи в R&D отдела;

Изисквания за длъжността:

Образование – висше или средно - специалност в област Химия - предимство; Компютърна грамотност и умения за работа с Word, Excel, Microsoft Office; Предимство е опит на подобна позиция или на позиция Контрольор на качеството; Готовност зa работа на 3-сменен режим - първа, втора и нощна смяна; Личностни качества: умение за работа в екип, комуникативност, лоялност;

Ние предлагаме:

Работа в развиваща се компания; Млад и динамичен екип; Отлична работна среда; Ваучери за храна - 200 лв; Трудов договор, съгласно българското законодателство; Атрактивна бонусна схема и социален пакет;