Ad Premium

Водач на мотокар

Ди Ес Смит България е част от голямото семейство на DS Smith, с екип от повече от 28 500 служители в цял свят, представено в 37 държави. Ди Ес Смит България обединява две от дивизиите в групата - производство на опаковки от велпапе и производство на 100% рециклирани хартии. DS Smith предлага голямо разнообразие от възможности за кариерно развитие. Ние имаме за цел да привличаме, задържаме и мотивираме добри хора, давайки им силата да реализират своя потенциал. Изграждаме култура на амбиция и отговорност и даваме шанс на всеки да се почувства изцяло в съответствие с нашите основни ценности - да бъдем загрижени, надеждни, отзивчиви, упорити и да поставяме предизвикателства. Тези ценности ни ръководят във вземането на решения и оформят политиките и практиките в Компанията, повлиявайки едновременно индивидуалното поведение и културата на цялата организация. Ние сме различни, защото разбираме възможността опаковките да играят важна роля в един променящ се свят. Нашата Цел е да помагаме на нашите клиенти да откликват на променящите се навици за пазаруване с устойчивите опаковъчни решения, от които обществото се нуждае. Ако имате желание да научите нови неща, да станете част от амбициозен и мотивиран екип, да инвестирате част от себе си в мечтата си да бъдете успешни, не се колебайте да кандидатствате за обявената свободна позиция за Водач на мотокар в Производство Опаковки.

Вашите Отговорности:

  • Транспортиране, подреждане и организация на материалите за производство на опаковки
  • Транспортиране на материали към съответната машина на база постъпили поръчки
  • Транспортиране на стоки от складовите бази
  • Работа на трисменен режим по предварително утвърден график, който включва и нощна смяна

Нашите Изисквания:

  • Задължително актуализиран документ за правоспособност на мотокар
  • Завършено средно образование
  • Предишен опит на подобна позиция ще се счита като предимство
  • Способност за самостоятелна и екипна работа
  • Мотивация и желание за работа
  • Работа в динамична среда

Ние Ви предлагаме:

  • Конкурентно възнаграждение
  • Медицинска застраховка с Generali
  • Ваучери за храна
  • Дневна сума за обяд
  • Допълнително плащане за Коледа/Великден
  • Отлични възможности за професионална реализация
  • Безплатен транспорт за Пазарджик и Пловдив
  • 6 месечно обучение с едно-месечна интензивна програма
  • Работно място: гр. Пазарджик, кв. Главиница

Предварително одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.