Ad Premium

Мърчандайзер Ключови Клиенти

Евромастер Импорт-Експорт ООД е водеща фирма в областта на производство и търговията с електрически и ръчни инструменти, отличаващи се с надеждно качество, иновативност, надеждност, предназначени за широка аудитория потребители – професионалисти, любители и корпоративни клиенти. Вече 32 години успешно продаваме собствените си марки Raider, Raider R20 System, Raider Industrial, TopMaster Professional, Gardex, Gadget, Basic Skillco, Makalon, TopStrong, TopGarden, TopChrome на българските и чуждестранни пазари. От 2016 г. сме представители за България на немската марка МЕТАВО.

С оглед повишаващото се клиентско търсене на продуктите на компанията и нуждата от правилно им позициониране в търговските обекти, компанията търси да назначи Мърчандайзер Ключови Клиенти за гр. София и региона.

Основни отговорности:

∙ Грижи се за наличието, правилното излагане, позициониране и външния вид на продаваната стока при ключови клиенти, според утвърдените стандарти на компанията.

∙ Проверява за липса на артикули, нередности в магазините на клиентите и докладва на прeкия си ръководител.

∙ Следи и поддържа наличността на продуктите в търговските обекти.

∙ Представя, консултира и агитира клиенти за предимствата на предлаганите от фирмата продукти.

∙ Подпомага и обучава продавач-консултантите при клиентите, като им представя предимствата на продуктовата гама.

∙ Проучва и подава актуална обратна информация за пазара и конкуренцията.

∙ Участие в демонстрации и представяния на предлаганите от компанията продукти пред клиенти.

∙ Позицията включва командировки в страната, във връзка с демонстрации и подреждане на обекти на клиенти от традиционен пазар и ключови клиенти.

Изисквания за позицията:

∙ Познания, интереси и опит в областта на инструментите.

∙ Търговски нюх, отлични комуникативни умения.

∙ Шофьорска книжка категория "В" и готовност за командировки в страната.

∙ Средно образование.

Компанията предлага:

∙ Възможност за работа в стабилна компания с традиции и бъдеще;

∙ Позиция в утвърдена и постоянно развиваща се компания, която цени високо своите служители;

∙ Обучения свързани с кариерното развитие с екипи от професионалисти;

Ако припознавате себе си в описанието на позицията, не се колебайте да ни изпратите своята актуална автобиография.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Дружеството гарантира запазване на конфиденциалността на предоставената информация. Всички данни, предоставени от кандидатите са под закрилата на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.