Ad Premium

Лабораторен асистент

Търсим Лабораторен асистент.

Защо тази възможност е идеална за теб?

Лабораторният асистент тества и провежда експерименти с продукти, събира и анализира данни и документира резултати по строг начин. Позицията активно си сътрудничи с други отдели, за да осигури прецизно завършване на проектите от началото до края.

Основни отговорности:

• Извършва физични и физикохимични анализи, тестове за стабилност и приложни тестове на съществуващи, нови и конкурентни продукти по отношение на аромати • Участва в разработването и внедряването на нови тестови методи • Сравнява проби със стандарти и спецификации • Събира данни и параметри чрез провеждане на анализ на проби • Обработва и съхранява резултати от проведените тестове при селекция на аромат • Представя резултатите на колегите • Отговаря за поддържката на склада за химикали, оборудването за R&D и зоните, използвани от лабораторията, в съответствие с указанията за безопасност • Участва в проекти и задачи, възложени от колегите от отдела за R&D

Изисквания:

• 3+ години опит на лабораторна позиция • Средно специално химическо образование е предимство • Опит с MS Office - Word, Excel, PowerPoint • Прецизно и навременно изпълнение на задълженията си • Изпълнение на задачите по подробен и задълбочен начин • Аналитично мислене • Постоянство в работата

Ние предлагаме:

• Работа в бързоразвиваща се компания; • Вътрешнофирмено обучение; • Трудов договор при спазване на всички изисквания на трудовото и осигурително законодателство; • Атрактивна бонусна схема;