Ad Premium

Агент резервации

Antal International е глобална мрежа от експерти в подбора на персонал, с присъствие от над 140 офиса в 35 държави. Antal има силно присъствие на българския пазар от създаването си през 2005г., а през 2023г. отвори нов офис – Витоша. С тази стратегическа стъпка Antal International демонстрира отдадеността си да бъде една от водещите консултантски компании, предоставяща първокласни решения и услуги в подбора на персонал и Човешките ресурси.

За наш клиент, един от най-реномираните 5* СПА хотели в България, намиращ се района на Банско и Разлог, търсим проактивна и организирана личност за позицията Агент резервации.

Основни отговорности:

  • Съвместно с екипа организира, приема и отчита всички резервации за хотела
  • Комуникира с директни клиенти и туроператори
  • Води кореспонденция по повод специални оферти, резервации и разплащания
  • Приема и отговаря на запитвания и заявки за резервации (по имейл, телефон, други)
  • Следи наличността на свободни помещения за продажба в хотелския софтуер
  • Въвежда и обработва резервации в хотелска програма, проследява плащания по резервациите
  • Обработва резервациите и плащанията от различни онлайн канали
  • Фактурира туристическите услуги към туроператорите
  • Изготвя периодични справки и при поискване
  • Позицията е пряко подчинена на Мениджър Резервации

Изисквания за позицията:

  • Опит на подобна позиция минимум 1 година
  • Опит с хотелски софтуер
  • Много добро ниво на владеене на английски език
  • Високо ниво на лична организираност и мотивация
  • Отлична компютърна грамотност
  • Умение за работа в екип

Нашият клиент предлага:

  • Дългосрочна работа при отлични условия на труд
  • Конкурентно възнаграждение
  • Възможност за професионално развитие в рамите на компанията
  • Служебен транспорт
  • Изхранване по време на работните смени
  • Работа в мотивиран и сплотен екип

Оценяваме всички кандидатури, но ще се свържем само с избраните за интервю кандидати.

Забележка: Ние насърчаваме всеки, който отговаря на посочените в обявата изисквания, да направи своята кандидатура. От своя страна гарантираме спазването на всички приложими национални закони, отнасящи се до конфиденциалността на личните данни и разглеждането на всеки един кандидат при равни условия и възможности. Лиценз №:3529/25.5.2023г.