Ad Premium

Готвач топла кухня

Antal International е глобална мрежа от експерти в подбора на персонал, с присъствие от над 140 офиса в 35 държави. Antal има силно присъствие на българския пазар от създаването си през 2005г., а през 2023г. отвори нов офис – Витоша. С тази стратегическа стъпка Antal International демонстрира отдадеността си да бъде една от водещите консултантски компании, предоставяща първокласни решения и услуги в подбора на персонал и Човешките ресурси.

За наш клиент, един от най-реномираните 5* СПА хотели в България, намиращ се района на Банско и Разлог, търсим енергична и мотивирана личност за позицията Готвач Топла Кухня. Работата изисква внимание към детайла, способност за работа в екип и умение да се спазват правила и процедури за работа в среда с високи стандартни за качество и хигиена.

Основни отговорности:

  • Приемане и подготовка на хранителните продукти и суровини с отговорност към контрола и качеството им
  • Следене за правилното съхранение на хранителните продукти и готова кулинарна продукция
  • Първична обработка на суровините в определените за тази цел помещения, при спазване на строга последователност на процесите
  • Организиране производството на собствена готварска продукция под ръководството на Главния готвач
  • Отговорност за количеството и качеството на вложените продукти в готварската продукция в съответствие с установените рецепти
  • Изпълняване на поръчките на клиентите по утвърдени рецепти според технологията и грамажа
  • Сътрудничество с другите членове на екипа за осигуряване на ефективен процес на работа
  • Спазване на санитарно-хигиенните изисквания към технологията на приготвяне и предлагане на кулинарната продукция
  • Поддържане на високо ниво на лична хигиена и хигиена в поверените производствени помещения и хладилни съоръжения
  • Спазване на правилата за здравословни и безопасни условия на труд

Изисквания за позицията:

  • Минимум 1 година релевантен опит
  • Образование или завършен курс по готварство е предимство
  • Внимание към детайла и високи стандарти за качество
  • Способност за следване и изпълнение на рецепти и инструкции
  • Познаване на хигиенните стандарти и процедури
  • Способност за работа в натоварена среда
  • Умения за работа в екип
  • Високо ниво на лична организираност, отговорност и бързина на реакциите
  • Ентусиазирана и мотивирана личност

Нашият клиент предлага:

  • Дългосрочна работа при отлични условия на труд
  • Конкурентно възнаграждение (размерът се определя от предишния опит)
  • Възможност за професионално развитие
  • Настаняване за кандидати от други населени места
  • Служебен транспорт
  • Изхранване по време на работните смени
  • Работа в мотивиран и сплотен екип

Оценяваме всички кандидатури, но ще се свържем само с избраните за интервю кандидати.

Забележка: Ние насърчаваме всеки, който отговаря на посочените в обявата изисквания, да направи своята кандидатура. От своя страна гарантираме спазването на всички приложими национални закони, отнасящи се до конфиденциалността на личните данни и разглеждането на всеки един кандидат при равни условия и възможности. Лиценз №:3529/25.5.2023г.